• MENU
cancel
PLEXRPLEXRPLEXR

PLEXR

Neablatívna blefaroplastika

Unikátne zariadenie pre neablatívnu plastickú chirurgiu, ktorá v určitých prípadoch môže nahradiť tradičné zákroky estetickej chirurgie s rovnakými alebo veľmi podobnými výsledkami.

Veľmi obľúbené je použitie napr. Blefaroplastika očných viečok, pri ktorom nastal pokles viečok a oko esteticky pôsobí unavene. Táto metóda je moderná, efektívna, rýchla a minimalizuje riziká. Vytvára maticu miniatúrnych bodov. Prebytočné tkanivo sa sublimuje a jeho odstránením sa oko viac otvorí. Ošetrenie netrvá dlhšie ako 20 - 30 minút a po ošetrení sa vytvoria drobné škvrny vo forme malých bodiek, ktoré zotrvajú asi 3 - 7 dní. Pre odstránenie prebytočnej pokožky alebo tuku nedochádza k rezu bez narušenia orbiculárneho svalu na očných viečkach.

Ďalším efektom ošetrenia je, že sa v mieste aplikácie obnovuje a rekolagenizuje koža. Účinok sa využíva pri plazmatickom peelingu. Nastavenie prístroja je jemnejšie a prípadné jemné začervenanie rýchlo ustupuje. Má veľmi vitalizačný účinok a obnovuje funkcie pleti.

Účinnky ošetrenia Plexr závisia od individuálneho stavu a osobnej konzultácie. Je vhodné najmä pre vekové kategórie v rozmedzí 30-60 rokov.

Ako ošetrenie prebieha

Dynamická neablativna blefaroplastika sa uskutočňuje elimináciou ponorených kmeňových buniek. Sublimácia znamená ich priamu zmenu z pevného na plynný stav. Postup je vykonávaný pomocou 500 mikro-nových malých bodov, ktoré prístroj PLEXR vytvára v presnej vzdialenosti od seba navzájom, pričom zabezpečuje, že viečka sú dokonalé prakticky ihneď po ošetrení. V každom z týchto bodov sú povrchové korneocyty sublimované bez poškodenia okolitého tkaniva alebo tkaniva pod kožou. Postup sa môže kedykoľvek zopakovať.

Indikácie:

  • horné viečka
  • dolné viečka
  • vrásky okolo očí

Odporúčania po ošetrení

Rekonvalescencia trvá približne 5-7 dní, po ktorej nasleduje mierny opuch. Ošetrované oblasti je potrebné chrániť pred slniečkom produktmi s vysokými ochranným faktorom.

 

Vďaka bezkonkurenčnému chirurgickému zákroku s PLEXR možno dosiahnuť vynikajúce výsledky bez rizika, zatiaľ čo oči získajú krásny vzhľad bez toho, aby vedeli, že prešli "plastickou chirurgiou".

Cenník zákroku

Objednajte sa Objednajte sa
cancel