• MENU
cancel
LiposukciaLiposukciaLiposukcia

Liposukcia

Vsúčasnom svete, keď je uznávaný kult tela, túži takmer každý po štíhlej postave. Aj napriek snahe môže byť naše telo stavané tak, že tuk zproblémových oblastí je takmer nemožné odstrániť, ato aj dobrou životosprávou apravidelným cvičením. Ak chcete vymodelovať svoju postavu avyformovať krivky tam, kde ani cvičenie nestačí, liposukcia je tým správnym riešením! Aj napriek tomu, že liposukcia je primárne určená na odsatie tuku zneželaných partií, môže slúžiť aj ako efektívny nástroj chudnutia.

Komu je zákrok určený?

Liposukciaje vhodná pre ľudí, ktorí chcú redukovať množstvo tuku voblastiach, kde sa im tukové tkanivo drží aj napriek pravidelnému cvičeniu avyváženej životosprávy. Liposukciu sa vykonáva najmä voblastiach:

  • vnútorné a vonkajšie stehná,
  • vnútorné kolená,
  • boky,
  • brucho,
  • ruky – pri tzv. bat wings,
  • podbradok ainé lokality.

Ako operácia prebieha?

Liposukciu je možné vykonávať vprípad menších zákrokov vlokálnom znecitlivení. Ak ide oväčšie oblasti, vykonáva sa pri celkovej anestéze. Pomocou soľného roztoku ,obsahujúceho lokálne anestitikum aadrenalín pre zníženie

straty krvi, sa naplnia cieľové tukové bunky. Tento roztok umožňuje jednoduchšie odstránenie tuku, ale zároveň aj znižuje vznik pooperačných opuchov amodrín. Následne pomocou kanyly apodtlakového zariadenia sa podkožný tuk vcieľovej lokalite odstraňuje. Dĺžka samotného priebehu operácie trvá približne 1 – 2 hodiny, vždy vzávislosti od konkrétnej lokality amnožstva tuku.

Cenník zákroku

Liposukcia

 

Liposukcia dolná 900 €
Liposukcia stredná 900 €
Liposukcia dolná + stredná 1200 €
Anestéza do 2h 300 €
Anestéza nad 2h 300 € + 50 € za každú hodinu navyše

 

 
Objednajte sa Objednajte sa
cancel