• MENU
cancel
LiposukciaLiposukciaLiposukcia

Liposukcia

 

V súčasnom svete, keď je uznávaný kult tela, túži takmer každý po štíhlej postave. Aj napriek snahe môže byť naše telo stavané tak, že tuk z problémových oblastí je takmer nemožné odstrániť, a to aj dobrou životosprávou a pravidelným cvičením. Ak chcete vymodelovať svoju postavu a vyformovať krivky tam, kde ani cvičenie nestačí, liposukcia je tým správnym riešením! Aj napriek tomu, že liposukcia je primárne určená na odsatie tuku z neželaných partií, môže slúžiť aj ako efektívny nástroj chudnutia.

Komu je zákrok určený?

Liposukciaje vhodná pre ľudí, ktorí chcú redukovať množstvo tuku v oblastiach, kde sa im tukové tkanivo drží aj napriek pravidelnému cvičeniu a vyváženej životospráve. Liposukcia sa vykonáva najmä v oblastiach :

  • vnútorné a vonkajšie stehná,
  • vnútorné kolená,
  • boky,
  • brucho,
  • ruky – pri tzv. bat wings,
  • podbradok a iné lokality.

Ako operácia prebieha?

Liposukciu je možné vykonávať v prípade menších zákrokov v lokálnom  znecitlivení. Ak ide o väčšie oblasti, vykonáva sa pri celkovej anestézii. Pomocou soľného roztoku, obsahujúceho lokálne anestitikum a adrenalín pre zníženie straty krvi, sa naplnia cieľové tukové bunky. Tento roztok umožňuje jednoduchšie odstránenie tuku, ale zároveň aj znižuje vznik pooperačných opuchov a modrín. Následne pomocou kanyly a podtlakového zariadenia sa podkožný tuk v cieľovej lokalite odstraňuje. Dĺžka samotného priebehu operácie trvá približne 1 – 2 hodiny, vždy v závislosti od konkrétnej lokality a množstva tuku.

Cenník zákroku

Liposukcia

 

Liposukcia dolná 900 €
Liposukcia stredná 900 €
Liposukcia dolná + stredná 1200 €
Abdominoplastika 1500 €
Abdominoplastika s korekciou diastázy 1700 €
Anestéza do 2h 300 €
Anestéza nad 2h 300 € + 50 € za každú hodinu navyše

 

 
Objednajte sa Objednajte sa
cancel