• MENU
cancel
Laserová lipolýzaLaserová lipolýzaLaserová lipolýza

Laserová lipolýza

Odstránenie nežiadúcich tukových zásob

Laserová liposukcia je oficiálne uznávaná operačná metóda používaná plastickými chirurgami na celom svete.  Ide o najnovší koncept tvarovania postavy pomocou laserového lúča, miniinvazívnu techniku ktorá umožňuje odstrániť prebytočnú tukovú vrstvu prakticky vo všetkých oblastiach.  Dochádza k premene laserovej energie na energiu tepelnú , kt. tukové bunky poškodzuje a rozpúšťa. Efekt je trvalý a súčasne zahrňuje aj možnosť tvarovania a optimalizácie postavy. Za rovnako dôležité považujeme  jedinečné vypnutie pokožky , ktoré je sposôbené laserovou stimuláciou pokožného kolagénu.

Priebeh zákroku:

Vybraná a zakreslená oblasť je  pred výkonom znecitlivená anestetickým roztokom. Následuje zavedenie veľmi tenkého laserového vlákna do zvolenej podkožnej tukovej oblasti a postupné rozpúšťanie tukových buniek. Rozpustené tukové tkanivo sa v prípade veľmi malých partií môže ponechať bez odsatia. Postupne sa vstrebáva vďaka prirodzenému metabolizmu. V prípade vačších partii sa kombinuje so šetrným odsatím. K tomu vačšina moderných svetových pracovísk používa techniku jemnej vibračnej liposukcie. Práve kombinacia  laserovej lipolýzy s týmto typom odsatia sa v súčasnej dobe považuje za najšetrnejšiu a najefektívnejšiu.

Po výkonu sa oblasti vstupu laserového vlákna nešiju ,stpy po nich po čase takmer vymiznú. Pacient nosí podĺa doporučenia lekára elastické prádlo.

Výhody laserovej lipolýzy a laserom asistovanej liposukcie

  • Ambulatný zákrok v lokálnej anestézii
  • Trvalý efekt zákroku
  • Zlepšenie až vymiznutie celulitídy
  • Kvalitnejšie vypnutie pokožky ako výsledok stimulácie podkožného kolagénu laserom  / rozdiel oproti VASER liposukcii , kedy dochádza k vypnutiu pokožky len minimálne /
  • Možnosť vykonávať zákrok na viacerých oblastiach
  • Menšie prejavy krvácania
  • Možnosť opakovania zákroku v prípade potreby
  • Menšia bolestivosť a rýchlejší návrat pacienta k bežnemu životu

 

Cenník zákroku

Laserová liposukcia 

Laserová liposukcia malá 1 100 €
Laserová liposukcia stredná 1 300 €
Laserová liposukcia veľká 1 600 €
Anestéza do 2h 300 €
Anestéza nad 2h 300 € + 50 € za každú hodinu navyše
Objednajte sa Objednajte sa
cancel