• MENU
cancel
Co2 laserový resurfacingCo2 laserový resurfacingCo2 laserový resurfacing

Co2 laserový resurfacing

Omladenie bez skalpela pre ženy a mužov s aktívnym životným štýlom, ktorí chcú viditeľné výsledky dosiahnuté jediným ošetrením. Celosvetová novinka frakčný CO2 laser spája efekt invazívnych chirurgických zákrokov s bezpečnými ambulantnými omladzovacími metódami: odstraňuje vrásky, pigmentácie, vypína ochabnutú kožu, nahrádza poškodenú kožu novou, mladistvou.

Výsledky ošetrenia sú dlhotrvajúce pri adekvátnej správnej starostlivosti o pleť pretrvávajú roky. CO2laser vytvára na pleti tisíce jemných mikroskopických bodov oddelených neporušenými úsekmi pokožky stimuluje jej obnovu a novotvorbu. Výsledkom je jemnejšia, hladšia pleť.

Efektívne ošetruje:

  • vrásky
  • zvýšenú laxicitu
  • jazvy po akné a iné jazvy
  • niektoré pigmentové škvrny a pehy
  • nerovnosti pokožky
  • strie 

Ako prebieha ošetrenie?
Ide o tzv. frakčnýpeeling alebo resurfacing (obnovu kožného povrchu) CO2 laserom, ktorý v mieste dopadu hĺbkovo prehrieva pokožku. Systém privádza na kožu tisíce tenkých laserových lúčov. Neporušená oblasť pokožky slúži ako zásobník pre rýchle hojenie, cieľavedome poškodeného tkaniva laserom.

Pri zákroku sa vrchná polovica pokožky odstráni. Zvyšné dve tretiny sú ovplyvnené teplom. Obnova buniek začína z okolia zákrokom nezasiahnutej pokožky. Tepelný efekt laseru odstránení bunky, ktoré zodpovedajú za pigmentové škvrny vznikajúce vplyvom starnutia.

Doba zotavenia závisí od intenzity laserových lúčov-priemerne 2 až 5 dní v závislosti od nastavenia intenzity laserových lúčov. Doba ošetrenia je približne 15-20 minút. Počet opakovaní ošetrenia je individuálny v závislosti od diagnózy pleti, hĺbky vrások, elasticity kože, veku a podobne.

Najlepšie výsledky sa dosahujú po 3-5 opakovaniach v časovom odstupe 3-5 týždňov.

Cenník zákroku

DC CO2 resurfacing

CO2 laserový resurfacing hĺbkový

Celá tvár 1. ošetrenie (45 min) 220 €
Celá tvár 2. ošetrenie (45 min) 160 €
Celá tvár 3. ošetrenie a každé ďalšie ošetrenie (45 min) 110 €
Čelo/ líca/ brada+nos 1.ošetrenie (20 min) 110 €
Objednajte sa Objednajte sa
cancel