• MENU
cancel

O NÁS

PLASTICCENTER spolu s ďalšími dvoma oddeleniami (DERMACENTER & DENTALCENTER) vytvárajú komplex poskytujúci profesionálny pohľad na Vašu krásu.

V snahe načúvať Vašim požiadavkám sme v roku 2017 otvorili prvú kliniku PLASTICCENTER v Nitre, kde sme začali poskytovať služby na najlepšej možnej úrovni, ktoré podliehajú najmodernejším trendom. Vďaka veľkému záujmu a spokojnosti našich klientov sme sa rozhodli pre ďalší významný krok v roku 2018 – otvorenie komplexnej kliniky DC MEDICAL, kde kombináciou PLASTICCENTER & DENTACENETER ako jediný vo východoslovenskom regióne poskytujeme maxilofaciálne zákroky v spojení s plastickými ošetreniami.

Čo tvorí jedinečný komplex PLASTICCENTER?

Najlepší odborníci s rokmi praxe a medzinárodnými skúsenosťami s osobitným prístupom ku každému klientovi. Našim pacientom prinášame profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni aj vďaka širokému tímu lekárov a zdravotných sestier, ktorí pravidelne navštevujú svetové kongresy a najrôznejšie školenia aby Vám, našim pacientom, poskytovali tú najlepšiu starostlivosť. Našou základnou prioritou je včasná diagnostika a implementovanie najvhodnejšieho ošetrenia pre vaše zuby.

Najmodernejšie portfólio chirurgickej techniky a materiálov, ktoré sú svetovou špičkou získavame sledovaním trendov vo svete, účasťou na medzinárodných kongresoch ale aj spoluprácou s výskumným tímom špecialistov.

Vďaka možnosti celkovej anestézii Vám vieme zabezpečiť bezbolestnosť všetkých výkonov. Na klinike spolupracujeme so skúseným anesteziológom nie je teda dôvod, prečo by sa pacient mal báť bolesti. V prípade potreby je k dispozícií aj moderná lôžková časť na klinike.

Komplexná a individuálna starostlivosť od prvej návštevy klienta pri konzultácií až po jeho poslednú návštevu na kontrole po zákroku.

Profesionálny pohľad na Vaše telo v moderných a špičkovo vybavených ambulanciách. Naše kliniky sú situované v dvoch krajských mestách - Nitra a Košice, čo Vám zabezpečuje jednoduchý prístup a taktiež bezproblémové parkovanie.

V čom sme výnimoční?

Na základe podnetov od našich klientov a dlhoročnej praxe či skúseností v estetickej korektíve sme sa rozhodli zrealizovať koncom roka 2018 nový projekt, ktorého cieľom bolo uskutočnenie spojenia plastickej chirurgie a maxilofaciálnej chirurgie na jednom mieste!

Táto nová klinika je najväčšia vo východoslovenskom regióne so zameraním na estetickú a maxilofaciálnu chirurgiu. Nachádza sa v krásnych, nových a moderných priestoroch mesta Košice na Tajovského ulici, kde ponúka širokú škálu najmodernejších chirurgických zákrokov, vybavenia v spojení s najnovšími postupmi, ktoré idú ruka v ruke so špecializovaným tímom odborníkov.

Tešíme sa, že môže plniť Vaše sny.

PLASTICCENTER: Profesionálny pohľad na Vaše telo.

Informácie

Obchodné spoločnosti:

JUHAPHARM, s.r.o.

Myslavská 644/190/A
Košice 040 16
IČO: 31 698 441
zapísaná v ORSR OS KE I, odd.: Sro, vl. č.: 5369/V

DC MEDICAL s.r.o.

Myslavská 644/190/A
Košice 040 16
IČO: 46 599 762
zapísaná v ORSR OS KE I, odd.: Sro, vl. č.: 29900/V

Uvedené údaje majú iba informačný charakter a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu, rozsah a predmet konkrétnej služby je vždy dohodnutý na prevádzke DERMACENTER s ošetrujúcim personálom. Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tejto reklame slúžia výlučne na informatívne účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. DERMACENTER- JUHAPHARM s.r.o. a/alebo DC MEDICAL s.r.o.. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť uvedené údaje bez predchádzajúceho upozornenia. Pre bližšie informácie o cenách prosím, kontaktujte naše prevádzky DERMACENTER.

Klient podstúpením ošetrenia, alebo podpisom informačného formuláru, alebo podpisom prehlásenia na recepcii DERMACENTER potvrdzuje, že je oboznámený s kontraindikáciami a možnými rizikami spočívajúcimi v nepredvídateľnej reakcii ľudského tela jednotlivých ošetrení na prevádzke DERMACENTER (DC MEDICAL s.r.o. a JUHAPHARM s.r.o.) a je ochotný podstúpiť ošetrenia výhradne na vlastnú zodpovednosť.

Primárnym účelom ošetrenia v ambulancii dermatovenerológie DERMACENTER spoločnosti DC MEDICAL s.r.o. môže byť výhradne odstránenie cievok, odstránenie vaskulárnych lézií, pigmentových škvŕn, liečba akné, liečba seboroickej pleti, ukľudnenie začervenanej pokožky, odstránenie jaziev a fľakov po akné, zredukovanie rozšírených pórov, mazotoku, liečba mimovoľného sťahovania svalov, liečba kŕčovitého sťahovania viečok, liečba aktívnych potných žliaz (nadmerné potenie), hojenie rán, popalenín, vredov ako aj zvhlčenie a vyplnenie jaziev, liečba chronických bolestí hlavy, migrémy, hyperhidrozy, úprava asymetrií, liečba strií, odstránenie bradavíc a iných kožných výrastkov, liečba svalových spazmov na tvári a inde, a pod. ako zdravotníckej indikácie klienta, toto upozornenie neplatí pre služby vykonávané kozmetickým centrom v rámci prevádzky DERMACENTER spoločnosti JUHAPHARM s.r.o.

Objednajte sa Objednajte sa
cancel